MİPAR, portföyünde bulunan 500+ firma ve yıllar içinde sektörden edindiği KNOW-HOW sayesinde yıllardır birlikte çalıştığı firmaların çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.


1977 yılında Bursa'da kurulan MİPAR, kurulduğu yıldan bu yana müşterilerinin yassı çelik ihtiyaçlarında yanında olmaktadır. Kurulduğu yıllarda yassı çelik ürünlerinin tedariğini yaparak üretimine başlayan firma, daha sonrasında yıllarca farklı sektörler ile çalışması sonucunda kazandığı tecrübe ve malzeme bilgisi sayesinde sektöründe ileri gelen firmalardan biri halini almıştır. Sürekli gelişme felsefesiyle hareket eden MİPAR, 2008 yılında halen aktif olarak yer aldığı Bursa, Çalı Sanayi Bölgesi tesislerine yerleşmiş olup, Mipar Çelik Servis Merkezi çalışma hayatına aktif olarak 15.000 m2 kapalı alanda devam etmekte etmektedir. Devam eden yatırımları ile beraber kapalı alanını 2023 senesinde 35.000 m2'ye yıllık tonaj kapasitesini ise 500.000 ton/yıl'a yükseltecektir.

Bünyesinde bulundurduğu rulo dilme, boylama, kare kesim, çatı trapezi, profil hatlarıyla Mipar; otomotiv, beyaz eşya, makine & endüstriyel, mobilya, yapı-inşaat gibi sektörlerin hammadde ihtiyaçlarını müşteri memnuniyetini esas alarak karşılamaya devam etmektedir.

Müşterilerine nihai ebatlı ürün tedariği sağlayarak üretim proseslerinin iyileştirilmesi, fire miktarlarının azaltılması ve üretimlerinde rekabet avantajı sağlama felsefesiyle yola çıkan MİPAR, portföyünde bulunan 500+ firma ve yıllar içinde sektörden edindiği KNOW-HOW sayesinde yıllardır birlikte çalıştığı firmaların çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

parallax background

Mipar
Çelik Servis Merkezi

45

Yılık Tecrübe

20

Ülke

250000Ton

Yıllık Üretim